ShowBiz

Rita Ora edhe në karantinë, rregullohet dhe sjell poza atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Madje me talentin e saj në muzikë, ajo ka arritur të prekë majat e top listave botërore.

Madje këngëtarja është mjaft atraktive edhe me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, e ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft të bukur, ku ka vënë në pah linjat e saj bombastike të trupit.