ShowBiz

Rita Ora super seksi për Halloween, por e kopjon dikë (Foto)

Rita Ora ka marrë pjesë së fundi në “House Party Live” në Londër.

Ajo ishte veshur si një zanë dhe dukej shumë e bukur dhe seksi, shkruan Indeksonline.

Por ajo që u komentua më së shumti është ngjashmëria e veshjes së sa me Kim Kardashian para disa viteve.

Por përsëri Rita dukej super seksi./Indeksonline/

the authorE B