ShowBiz

Rita Ora me veshje provokative, shfaqë linjat e saj (Foto)

Këngëtarja e famshme, Rita Ora përveç zërit të saj mahnitë publikun edhe me paraqitjen e saj seksi dhe atraktive.

Ajo është duke dominuar top listat muzikore me këngët e saj, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Rita kishte zbuluar hiret e saj trupore, teksa shihet me mikrofon në dorë.

the authorE B