ShowBiz

Rita Ora: Veshjet e çuditshme më japin energji në një pjesë të ditës

Rita Ora shpesh hyn në aventura të çuditshme dhe me plot grim, megjithatë, ngjyra e bardhë e flokëve e bën femër me klas.

Rita Ora është e bukur edhe në përditshmëri, këtë e dëshmoi një fotografi e postuar në nëna e saj, Vera Sahatçiu, shkruan DailyMail.

28 vjeçarja u shfaq pa grim dhe me flokë kaçurrela, derisa ishte fotografuar përkrahë kushëririt të saj, Art Navakazi, kohë më parë.

Rita, në foto shfaqet zeshkane natyrore, me kaçurrela të freskët dhe me një palë vathë.

Rita kohën e fundit ka zbuluar se ndihet mirë kur zgjedh të vishet çuditshëm,

“Për shkak se disa njerëz mendojnë se jam e çmendur me disa veshje të çuditshme, dua të them se ato më japin energji përgjatë një pjese të ditës”, kishte thënë ajo në një inteirvistë tek Chris Evans.

Ajo ka thënë “Nuk mund t’i vesh gjërat dy herë, e kjo është me të vërtetë për të ardhur keq, me të vërtetë trishtuese, sepse disa pjesë janë kaq të bukura, por lajmi i mirë është se unë kurrë nuk mund të mërzitem”. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli