ShowBiz

Rita Ora ‘vrastare’ me këtë paraqitje (Foto)

Ajo po e përsos pamjen e saj duke ndjekur vazhdimisht qendrat e fitnesit.

Këngëtarja e famshme Rita Ora është paraqitur të enjten mbrëma në një koncert për Krishtlindjet në Londër, shkruan arbresh.info.

Ajo kishte veshur pantallona të lëkurës ngjyrë portokalli e po ashtu një xhemper ngjyrë portokalli.

Rita dukej e mahnitshme dhe tejet atraktive derisa edhe ka performuar në këtë ngjarje ku kishte të pranishëm edhe këngëtarë të tjerë të famshëm./arbresh.info/