ShowBiz

Ritën e emocionon videoja e djaloshit që u përqesh nga moshatarët, ky është reagimi i saj

Në rrjete sociale këto ditë ka bërë bujë një video e një djaloshi që prekë një çështje e cila është çdo ditë më rritje.

Në videon që është bërë virale shihet një djalë i cili qanë duke thënë se moshatarët e kanë përqeshur duke i thënë se është i shëmtuar dhe nuk ka shokë, shkruan lajmi.
Pas kësaj videoje kanë reaguar shumë prej fytyrave publike, duke e dënuar këtë rast dhe bënë thirrje tek prindërit e fëmijëve që të kujdesen më shumë që kjo dukuri të eliminohet.

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka postuar një videoje përmes së cilës bën thirrje që të ndalohet përqeshja, ndërsa për djaloshin thotë që e meriton gjithë botën.

https://www.instagram.com/p/Bcj2sjYBoJA/