ShowBiz

Rob Kardashian dhe Blac Chyna “të çmendur”

Çifti Rob Kardashian dhe Blac Chyna janë një çift me shumë probleme.

Derisa të gjithë mendojnë se ata do të ndahen , çifti tregon të kundërtën.

Blac Chyna ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku ka shtuar  një përshkrim që thotë”

“Gjeje dikën aq të çmendur sa vetë”., transmeton KosovaPress.