ShowBiz

Roberti do të vuajë kur ti shoh këto foto të Nora Istrefit

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka bërë një fotosesion ku shfaqet super joshëse.

the authorGazetaKNN