ShowBiz

Roberti po vuan shumë për Norën (Foto)

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndër çiftet më të vjetër të showbizit.

Ata kanë më shumë se 11 vjet të lidhur me njëri-tjetrin dhe dy vjet më parë i dhanë fund beqarisë duke u lidhur në martesë. Por Roberti duket se është bërë nostalgjik dhe pa postuar në rrjetet sociale, një foto të vjetër me bashkëshorten e tij.

Përveçse duken shumë të lumtur Nora dhe Roberti duken edhe shumë të vegjël në këtë foto./lajmi.net/