ShowBiz

Roberti romantik, shikoni çfarë i dhuron Norës në mes të rrugës

Ata janë ndër çifti më i famshëm në estradën shqiptare.

Bëhet fjalë për Robert Berishën e bashkëshorten e tij Nora Istrefin, transmeton Gazeta Express.

Këto ditë çifti Berisha nuk gjenden në Kosovë, ata aktualisht janë duke shijuar pushimet e tyre në një qytet shumë të bukur.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë ata përmes disa imazheve që kanë publikuar në rrjetet sociale.

Madje së fundmi teksa Nora e Roberti kanë dalë në mbrëmje në qytet, këngëtares së njohur i ardhur pa pritur një befasi.

Roberti në mes të rrugës i kishte dhuruar Norës disa trëndafila shumë të bukur.

Me këtë gjest Nora është shprehur shumë e emocionuar dhe ka falënderuar bashkëshortin e saj.

the authorE B