ShowBiz

Rona ka një dhuratë për fansat, i ka njoftuar në mënyrë të veçantë (Foto)

Këngëtarja Rona Nishliu, sot e dha një lajm të mirë për fansat e saj duke iu bërë të ditur se mund ta dëgjojnë falas albumin e saj të parë.

Ajo, nëpërmjet një fotografie të postuar, ku shihet një fletore dhe fjalët i ka shkruar me dorë, mënyrë kjo e cila është bërë jo e zakonshme, i ka njoftuar ata, shkran lajmi.net.

“Për të gjithë ju që jeni interesuar për kopjen fizike të albumit të parë “Me motive tonat” Ju dua” ka shkruar Rona përkrah fotografie./lajmi.net.