ShowBiz

Ronela mesazh të gjitha grave: Sonte lerini burrat në shtëpi

Dita Ndërkombëtare e Gruas sot po festohet kudo në botë.

E një urim e mesazh për këtë ditë ka edhe këngëtarja Ronela Hajati, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një foto në Instastory ku tha se sonte gratë duhet festuar sa më shumë që munden.

Madje, Ronela i këshilloi ato që sonte t’i lënë burrat në shtëpi dhe të ndihen si 20 vjeçare!