ShowBiz

Rose bombardon përsëri, shumë seksi në bikine (Foto)

Demi Rose është një femër që kërkon vëmendjen e të tjerëve, dhe këtë edhe e gjenë.

Modelja e famshme nuk e lë të kalojë as edhe një ditë e vetme pa u paraqitur në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Bukuroshja në fjalë, ka pozuar me bikini të kaltërta të cilat padyshim që i shkojnë shumë për fizikun e saj.

Mirë që Rose ka zgjedhur këtë ngjyrë, në të kundërtën do të ishte e rrezikuar nga ‘mësyshi’.

the authorE B