ShowBiz

Rovena Stefa shtatëzënë (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa, jo rrallë herë ka shkaktuar skandale me paraqitjet e saj por edhe me postimet në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka shokuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke ia dhënë lajmin se ajo tashmë është shtatëzënë dhe po pret të bëhet nënë, shkruan Magazina.al

Në një fotografi të publikuar nga vetë këngëtarja, shihet barku i saj, ndërsa përshkrimi që ka dhënë ka habitur të gjithë

“Sapo mora vesh që ti je krijuar, do të dua edhe pse nënë e vetme”, ka shkruar Rovena në fotografinë e publikuar.

Foto është publikuar gjatë dtës së djeshme dhe kjo mund të jetë një shaka për 1 prill, por gjithçka pritet nga Rovena!

the authorE B