Aktuale

Rrahje në Pejë, një i lënduar dhe 6 të arrestuar

Disa persona janë rrahur në mes vete në Pejë, pas një mosmarrëveshje. Një nga ta është dërguar në spitalin e Pejës, pasi që ishte therur me një mjetë të mprehtë, ndërsa, njësia policore ka arrestuar gjashtë të dyshuar.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt. /KosovaPress/