Aktuale

Rrahje në Podujevë, lëndohen tri femra

Në Podujevë ka ndodhur një rrahje në mes të dy grupeve pas një fjalosje ndërmjet tyre, me ç’rast katër të dyshuarit janë arrestuar nga njësitet policore.

Në këtë rast janë lënduar tri femra, të cilave u është ofruar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore relevante dhe punëtori i Qendrës për Punë Sociale. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./KosovaPress/