Lifestyle

Rregulloni flokët me shami vetëm në 5 minuta

Shamitë e kokës janë aksesorët më trendi për pranverën dhe për verën, transmeton portali Arbresh.info.

Ju vetëm për 5 minuta do arrini atë, e gjitha çfarë ju duhet janë disa shami të mëndafshtë dhe një rregullim i shpejt flokëve.

Por a dini si të vendosni ato në mënyrën e duhur.

Atëherë ndiqni videon më poshtë me mënyrat për rregulluar shamitë në kokë./Arbresh.info