Aktuale

Rrihen mes vete, tre të arrestuar

Tre persona janë arrestuar në Pejë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti, duke pësuar edhe lëndime të lehta trupore.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Zahir Pajaziti”, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje .