ShowBiz

Sa kornizë e bukur: Majlinda afër dashurisë më të madhe!

Majlinda Zeka është kthyer në një nga emrat më të lakuar në mediet rozë, e kjo për shkak të lidhjes me reperin Majk

Ani pse përralla e tyre e dashurisë nuk pati fund të lumtur, ata bashkë kanë marr dhuratën më të bukur, Roanin e vogël.

Majlinda Zeka shumë shpesh publikon fotografi me djalin e saj, dhe duhet pranuar Roani jua ka rrëmbyer zemrat të gjithëve. Para pak minutash Majlinda ka postuar një fotografi me Roanin me efektet e rrjetit SnapChat, shkruan Sovrani.info.

Edhe kështu ata të dy shkëlqejnë së bashku.

the authorE B