ShowBiz

Sabri Fejzullahu lanson klipin e ri “Albanese” (Video)

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin e ri.

“Albanese” titullohet projekti i ri i Sabri Fejzullahut, i cili vjen plot stil.

Sabriu është një nga këngëtarët më aktiv të skenës, pavarësisht moshës dhe karrierës së gjatë muzikore.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJBHBYAWihk

the authorE B