ShowBiz

Safetja shkëlqen me fustanin ngjyrë rozë (Foto)

Safetja, së bashku me motrën e saj, të njohura për publikun si Motrat Mustafa, janë ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore për publikun tonë.

Ato jemi mësuar t’i shohim ҫdoherë me paraqitje elegante.

Sot Safetja ka postuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan rozë, dhe po duket mjaftë simpatike.

the authorE B