ShowBiz

Sasa ndryshon komplet! Kaq me stil e të bukur nuk e keni parë

Bëhet fjalë për aktoren e njohur shqiptare, Adriana Matoshi e cila kohën e fundit është bërë shumë e pëlqyer për rolin e Sasës në serialin “O Sa Mirë”.

Adriana para pak çastesh ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë më ndryshe se sa që jemi mësuar. Veshur elegante dhe e grimuar bukur, ajo dukej me stil dhe e veçantë.

Ndryshe, Adriana është nënë e divorcuar dhe po ia del shumë mirë edhe në profesion./Indeksonline/