ShowBiz

S’do ta besoni se kush mendon për sigurinë e Kim

“Ajo më thotë se kjo do ju mbaj të sigurt mami”

Kim Kardashian thotë se ndihet në ankth të madh kur udhëton pasi që kur niset për udhëtime të gjata si në Paris është North, vajza e saj, ajo që e qetëson.

Kim ishte në rrezik gjatë vizitës së saj në Paris ku ishte objekt i vjedhjes nga disa hajna ordiner tetorin e vitit të kaluar.

Kjo si duket ka bërë që vajza e saj të shqetësohet për sigurinë e nënës së saj.

M’u për këtë ajo ja dhuron një dhuratë që mos ta harrojë atë dhe të kthehet në shtëpi.

Ky gjest e ka prekur bukuroshen e cila ka folur se si ndihet me fat që vajza e saj, edhe pse e vogël, kujdeset për nënën e saj.

Madje, sa janë larg me njëra-tjetrën, Kim e merr këtë dhuratë dhe e ruan me fanatizëm.

Këto komente Kim i ka bërë për revistën “Allure”. /GazetaExpress/

the authorE B