ShowBiz

Shfaqet Mirsa, publikon foto familjare (Foto)

Ishte bërë e njohur me këngën, ‘Djaloshi im’.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mirsa Kërqeli, transmeton Gazeta Express.

Mirsa e cila është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj, së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me bashëshortin dhe djalin e saj.

Për më shumë shikoni foton më poshtë./Gazeta Express/

the authorE B