Aktuale

Shihni pamjet barbare ku sulmohen Zaev dhe Sheqerinska (Video)

Deputetët e LSDM-së janë sulmuar nga protestuesit që protestojnë kundër votimit të Talat Xhaferit për kryetar të Kuvendit të Maqedonisë.

Nga sulmi janë lënduar Ziadin Sela i LR-PDSH-së dhe 15 deputetë të LSDM-së.

Shiheni si janë rrahur deputetët.