ShowBiz

Shikime të pafundme dashurie, Xhensila dhe Besi më të lumtur se kurrë!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë vetëm pak kohë që janë lidhur në martesë dhe aktualisht janë duke shijuar muajin e tyre të mjaltit.

Pas ishujve Maldive çifti gjendet në Dubai, por duket se këngëtarja bukuroshe ka ende pak nostalgji për vendin e parë të pushimeve të saj. Ajo ka publikuar një foto me Besin në të cilën ka shkruar: “Paqe e shpirtit”. Në këtë foto çifti duket më i dashuruar se kurrë./Gazeta Express/

the authorE B