ShowBiz

Shikoni mënyrën se si i këndon ninulla djalit reperi Lumi B (Video)

Reperi Lumi B, ka qenë i përzgjedhuri i radhës për intervistën “Alfabet” në emisionin “Thumb” në Top Channel me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

Siç dihet Lumi është baba i një djali të vogël ndaj dhe këngën “Qengji vogël rri mendushëm…”, Lumi e ka vazhduar menjëherë “Beee, beeee, baaa” duke treguar se në fakt ai i di shumë mirë këto këngë sepse ja këndon djalit vetëm se me një ndryshim të vogël: këngëve të fëmijëve ai i fut pak rep, duke i kthyer në këngë Hip Hop.

Në fakt duhet të jetë një gjetje shumë e këndshme dhe Lumi duket një baba mjaft i përkushtuar!