ShowBiz

Shikoni se çka po i mungon Dafina Zeqirit!

Muzika e saj që nga fillimi është pëlqyer madje e tillë vazhdon të mbetet edhe sot, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila ka rrëmbyer gjithnjë vëmendjen qoftë me paraqitje skenike apo me këngët e saj.

Njihet tashmë si artiste që ka bërë eksperimente të shumta në flokë, këtë e dëshmon me imazhin e fundit që ka publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Me këto flokët e shkurta të që dikur mbante, sot siç duket po i mungojnë në bazë të përshkrimit që ka bërë.

Ndryshe, këngëtarja Zeqiri shquhet për stilin e veçantë e sidomos tani kur gjendet në Nju Jork, ajo ka ndërruar tërësisht.Në mbrëmje dhe projekte muzikore është mjaft aktive, të fundit këngë që ka lansuar janë “Tolda Ya” dhe “Ti e din”, gjatë kohës kur ishte në Kosovë. /GazetaBlic./

the authorE B