Sport

Shkëndija – Milan, ja kur do të luhet ndeshja

Shkëndija e Tetovës dhe Milan do të luajnë në Play Off’in e Europa Leagues
Ndeshje e parë mes Shkëndijës dhe Milanit do të luhet me 17 gusht në Shkup, shkruan Express.

Kurse, ndeshje e kthimit mes dy skuadrave me ngjyra kuqezi do të zhvillohet me 24 gusht në San Siro, shkruan Express.

the authorE B