Sport

Shkodran Mustafi ndjehet mirë pranë legjendës së Arsenalit (Foto)

Talenti shqiptar që luanë tek Arsenali, Shkodran Mustafi, është njëri nga lojtarët më të vlerësuar tek klubi londinez, edhe pse nuk ka shumë kohë që është transferuar në ishull.

Shkodrani ka postuar një foto bashkë me Rober Pires dhe ka shkruar se “gjithmonë është kënaqësi të jetë në trajnim me legjendën e Arsenalit Rober Pires”, transmeton KosovaPress.