Sport

Shorti i Ligës së Kampionëve: Bayern-Barcelona dhe Real-Arsenal (Foto)

Sipas një studimi të Mr. Chip shorti i Ligës së Kmapionëve pritet të vë përballë skuadra të mëdha

Sipas këtij studimi Barcelona ka shumë mundësi të përballet me Bayern Munichun, derisa Real Madridit do të takohet me Arsenalin, shkruan AS, përcjell Exress.

Kurse, sipas Mr. Chip, çiftet tjerat të mundshëm mund të jenë mes: PSG-Sevilla dhe Atletico Madridit dhe Borussia Dortmundit.

Shorti i Ligës së Kampionëve pritet të tërheqtë të hënën në Nyon të Zvicrës. /Express/