Aktuale

Shpend Ahmeti tregon për nisjen e ndërrimit të stacioneve të autousëve

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se ka filluar ndërrimi i stacionëve të autobusëve apo pritoreve në komunën e Prishtinës, transmeton IndeksOnline.

Ahmeti ka theksuar po ashtu se çdo stacion do të ketë panele informuese dhe orarin e saktë se për sa minuta vjen një autobus.

Më poshtë e gjeni të plotë postimin e tij në Facebook: