ShowBiz

Shtatori i nxehtë për Kidën, vjen me imazhe nga plazhi

Kida edhe këtë verë ishte në mesin e këngëtarëve me aktiv të estradës.

Ajo pati koncerte të shumta dhe erdhi edhe me projekte të reja muzikore.

Pas kësaj sezone ajo shfaqet nga bregdeti, ku po shijon disa ditë relaksi.

Në bikini të bardha, ajo duket tejet joshëse në imazhet e fundit të postuara në llogarinë Insatagram./Indeksonline/