Sport

Shumica e tifozëve të Realit duan që Bale të shitet [Foto]

AS sot: “Tifozet do te shisnin Balen”

Sipas sondazhit te AS, 72% e te anketuareve do e shisnin Balen tek United.

Ne Angli nuk besojne qe Real Madridi do e nxjere ne merkato, por enderrojne per te.

Monaco mohon cdo lloj mareveshje me Real Madridin per Mbappe dhe siguron qe klubi deshiron t’i rinovoje kontraten. /Indeksonline/