ShowBiz

Shyhrete Behluli shkrihet pas nuses së saj, ja çka bën (FOTO)

Padyshim që është ndër artistet më të dashura të muzikës popullore, shkruan Gazeta Blic.Bëhet fjalë për Shyhrete Behlulin, këngët e së cilës janë pëlqyer nga breza të ndryshëm të gjeneratave e që vazhdojnë akoma.Kohëve të fundit, ajo që na bie në sy janë edhe postimet e shumta të këngëtares Behluli e cila nuk heziton të shpreh dashurinë e familjarëve të saj.

Në këtë të fundit të publikuar, ajo shfaq nusen e saj Leartën dhe nipin Matinin, duke lënë një mbishkrim mbresëlënës. “Kështu më ndreqet dita”- është mbishkrimi i shoqëruar me fotografi.

Ndryshe, që nga martesa e Leartës me djalin e Shyhretes, Kushtrimin e gjithë vëmendja mediatike është tek nusja Learta, ku komentohet për çdo lëvizje të saj.Shyhretja nuk lë anash as projektet, ky i fundit është ‘Bijat’, i lansuar para një muaji./GazetaBlic.