ShowBiz

Si dukej Leonora Jakupi në vitin 1996 (Foto)

Këngëtarja nga Skenderaj Leonora Jakupi, për fansat e saj të shumë në rrjetet sociale ka shpërndarë një foto të vitit 1996.

Në foto Leonora duket po ashtu e bukur, dhe ajo që bie në sy, edhe pse është një distancë e madhe në vite, ajo nuk ka humbur asgjë nga bukuria e saj, transmeton KosovaPress.