ShowBiz

Sinjale nga Noizy dhe Enca, ja çfarë i bëri bashkë…(Foto)

Pas sherrit mes dy këngëtarëve , duket se shumë gjëra i mbajnë bashkë ende.

Ata janë fansa të çmendur të Rihannës. Me sa duket ndryshimet e fundit e kanë magjepsur Encën, ndërsa Noizy nuk ndan të njëjtin mendim.

Ajo ka postuar foton e Rihannës në Instastory dhe shkruan “Dreq” e mahnitur me pamjen e saj për karnavale.

Në kohën kur të gjithë po e sulmojnë këngëtaren botërore për kg e tepër, duket se Enca gjen veten me ndryshimin e saj.

/ Gazeta Express/

the authorE B