ShowBiz

Skivi po vjen me të reja, sërish me bashkëpunim

Skivi po sjell projekt të ri.
Reperi i njohur po vjen përsëri me një bashkëpunim.

Skivi edhe këtë herë ka bërë këngë bashkë me artistë që nuk janë të labelit ‘Babastars’.

Ai së shpejti vjen me një këngë me Dj shumë të ndjekur Drop G, shkruan Gazeta Express.

Përndryshe, kjo këngë do të jetë bashkëpunimi i radhës i Skivit pas atij me Genën dhe Mergim Mjekun, ndërsa projekti i tij i fundit solo ishte ‘Dita Nata’./Gazeta Express

the authorE B