Sport

Skriniar ia jep lajmin e madh Milanit

Milan Skriniar dëshiron të qëndrojë te Interi.

Kështu ka deklaruar mbrojtësi për “ProFutbol.sk”, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk shqetësohem për fjalët e transferimeve”, deklaroi Skriniar.

“Objektivi ka qenë që të kualifikohem në Champions League me Interin. Jam i lumtur në Milano, dhe nuk kam menduar të largohem nga Italia, nuk e kam diskutuar të ardhmen”, shtoi ai. /Lajmi.net/