AktualeShowBiz

Sot fillon ”Sunny Hill Festival”

Festivali ‘’Sunny Hill’’, pritet të filloj sot në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Ky festival që do zgjasë deri me 7 gusht, ka mbledhur emrat e artistëve më të njohur në një  vend.

Edhe Dua Lipa pritet të performojë në skenën e këtij festivali.

Por do ketë gjithashtu emra të njohur nga skena vendore si Elvana Gjata, Dhurata Dora, Ledri Vula, Azet dhe Zuna.