ShowBiz

Sot ka ditëlindjen babai i Dua Lipës, këngëtarja i drejtohet në gjuhën shqipe

Pavarësisht angazhimeve të shumta që kanë, të famshmit asnjëherë nuk harrojnë datat e veçanta për personat e tyre të dashur.

Sot ka ditëlindjen babai i Dua Lipës, ndërsa këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj Instagram e ka uruar atë me fjalët më të mira.Madje Dua përmes këtij urimi tregon se atë e quan “babi”.

“Urime ditëlindja babi! Të dua shumë dhe më mungon. Do të doja tani të isha në shtëpi të përqafoja shumë”, ka shkruar Dua përbri fotografisë ku shihet ajo kur ishte bebe në krahët e babait./Indeksonline/