ShowBiz

Sot lansohet kënga e re e Elvana Gjatës

Elvana Gjata sot lanson projektin e ri muzikor.

“Sa shumë të pasna dashtë”, mban titullin kënga e re e Elvana Gjatës që pritet të lansohet sot.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në llogarinë e saj, personale, Instagram gjersa tregon se në 18:30, lansohet kënga.

Ky projekt i Elvanës nuk ka dyshim se do të pëlqehet nga fansat e saj që mezi po e presin rikthimin e këngëtares.

Gjata javën e kaluar, erdhi në Kosovë dhe mbajti një koncert madhështor për nder të Festës së Pavarësisë së Kosovës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

18:30

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

the authorSamir Dalipi