Aktuale

Sot mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se sot me fillim prej orës 14:00 do të mbajë mbledhje, shkruan lajmi.net.

Siç bëhet e ditur në njoftim, kjo mbledhje do të jetë e rregullt dhe si zakonisht do të udhëhiqet nga kryeministri Ramush Haradinaj.

Në njoftim nuk janë bërë publike pikat e rendit të ditës mirëpo, lajmi.net do t’ju mbaj të informuar se çfarë do të zhvillohet në këtë mbledhje dhe cilat vendime pritet të merren.