Sport

Sot rikthehen emocionet e futbollit vendor, këto janë ndeshjet

Pas një pushimi të gjatë, futbolli vendor rikthehet sot.

Gjatë ditës së mërkurë, zhvillohet raundi i 16’t i Kupës së Kosovës, shkruan IndeksOnline.

Ndeshje tejet interesante do të jetë ajo mes Trepça ’89 dhe Llapit, që nis nga ora 12 e 30.

Në të njëjtën orë zhvillohen të gjitha ndeshjet si më poshtë:

Ballkani – Gjilani

Drenica – Arbëria

Istogu – Drita

Vushtrria – Liria

Prishtina – Kosova P

Vellaznimi – Rahoveci