Sport

Spanja shkarkon Lopeteguin, ja çfarë ka bërë Ramos

Julen Lopetegui u largua nga detyra si selektor i Spanjës, pas lajmit për angazhim si trajner i ri në Real Madrid pas Kampionatit botëror 2018.

Sergio Ramos ka reaguar pas shkarkimit të selektorit Julen Lopetegui nga ekipi i Spanjës.Lopetegui u largua nga detyra pas lajmit për angazhim si trajner i ri në Real Madrid pas Kampionatit botëror 2018.

Kapiteni Ramos ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, përcjell “lajmi.net”.“Tani, sot dhe nesër, së bashku”, shkroi Ramos. /Lajmi.net/