Sport

Sport

PSG-ja pas dyshes së Interit

Paris Saint-Germain ka shfaqur interesim për dyshen e Interit, Marcelo Brozovic dhe Radja Nainggolan, të cilët pritet të largohen nga...

Sport

Milani e do mbrojtësin e Schalkes

Milani ka shfaqur interesim për qendërmbrojtësin e Schalkes, Matija Nastasic, sipas Calcio Mercato. Kuqezinjtë e dëshirojnë ta marrin 27-vjeçarin në...

1 2 1,332
Page 1 of 1332