ShowBiz

Steven Gerrard publikon foton e parë të djalit tij (Foto)

Steven Gerrard ka publikuar foton e parë të djalit të tij të porsalindur, Lio.Lio duket se po shijon një gjumë të ëmbël teksa ka mbështetur kokën me butësi në njërën anë.
Ish-ylli i Liverpul dhe bashkëshortja e tij Alex publikuan lajmin e lindjes së djalit të tyre javën e kaluar me anë të një postimi në Instagram.Steven Gerrad kohë më parë u pensionua nga futbolli.Ai gjithë jetën e kaloi te klubi i Liverpoolit.