Aktuale

‘Stomatologu’ ia vjedh stolitë me vlerë 3200 euro

Një femër në Mitrovicë ka raportuar në polici se një person i panjohur është prezantuar si stomatolog dhe i ka marrë stoli ari me vlerë prej 3200 €.

Policia bën të ditur se nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/