ShowBiz

Stresi godet Hygerta Sakon, i shkatërron imazhin me deklaratën shokuese

Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka bërë një deklaratë të fortë për muzikën e reperit Stresi.

E ftuar në ‘Thumb’, Hygerat është pyetur nëse e dëgjon muzikën e Stresit.

“Nuk e kam dëgjuar kurrë sepse këndon rap kam përshtypjen, dhe nuk dua të them ndonjë fjalë të rëndë, të përdhunoj veshin me muzikë të tillë”, është shprehur moderatorja Hygerta Sako për Stresin.

Nuk ka vonuar shumë dhe Stresi ka reaguar në Instagramin e tij. Ai nuk ka përmendur emra konkret, por cilësimi ‘të dashura moderatore’ të lë të kuptosh se kjo është kundërpërgjigje ndaj Sakos.

‘Nuk habitem pse nuk pershtatem me te gjithe ju koleg apo te dashura moderatore !!! sepse sot jetojm ne nje kohe te poshter ku fshati digjet nderkohe qe kurva kreh floket !!!! disa do thone ky esht i trrashe nuk hec me kohen , ndersa un do them per ju a nuk u lodhet duke ndrru dashnor perdite ???? Ta ka fal zoti qe ta perdoresh me njeriun e zemres por jo me 300 spartane , cdo kuj i falen fatkeqesite por jo dobesite …. souuuuu pun te mbare’ shkruan Sresi ne postimin e tij duke lënë të kuptohej se e gjithë kjo është një kundërpërgjigje ndaj moderatores së sportit. /Gazeta Express/