ShowBiz

Striptizerja shqiptare: Do sjell Koronadon në Shqipëri për këtë arsye (Foto)

Anna Geti është tashmë menaxhere e një klubi striptize dhe gjithashtu është ndër 10 vajzat më të bukura të Shqipërisë, kjo sipas konkursit të fundit “Miss Shqipëria”, ku Anna u fut në 10-ëshen më të mirë.

Mirëpo, përveç kësaj Anna Geti ka projekte të mëdha përpara, kushedi ndoshta i ka ndihmuar edhe fama që e ka nisur qëkur ishte balerinë striptize.

Anna së fundmi ka postuar në profilin e saj Facebook një status, ku shkruan se do sjellë në Shqipëri aktorin e njohur, Luis Felipe Tovar, apo Korronado nga seriali që pati mbërthyer shqiptarët para ekranit “Për Ty”.

Postimi i plotë i Anna Getit:
A ju kujtohet legjenda Korronado te Maria dhe Antonio i telenovelës “Për Ty” që theu rekord në Shqipëri? Si mund të harrohet ! Un fanse e tij ai fansi im . Mos ju duket çudi . Perse jo mund ta kemi dhe ne Shqipëri ?! Plane te reja me kismet ne Kinematografi”, shkruan ajo.

Mos vallë kjo vajzë po i futet kinematografisë? Nuk është çudi në fakt sepse ka treguar që është goxha ambicioze.

the authorE B